ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ

ДИСТАНЦІЙНЕ
НАВЧАННЯ

Ти можеш, не нудно, швидко та ефективно готуватися до занять, проходити уроки та відслідковувати свій прогрес за своїм особистим розкладом за допомогою нашої дистанційної платформи для вивчення англійської.

Якщо ти вмотивований і не хочеш витрачати багато грошей – ця платформа – твоє рятувальне коло.

Всього за 392 гривні отримай доступ до восьми уроків самостійного навчання + у подарунок дев’ятий урок із викладачем. Ціна одного уроку – 45 гривень.

КУПИТИДетальніше

УМОВИ НАДАННЯ ПОСЛУГИ

Пакет із 8 уроків коштує 392 гривні. У подарунок до пакету уроків надається місячна передплата вартістю 50 гривень та один живий урок із викладачем 1 академічну годину.

Після закінчення місяця Ви або купуєте наступний пакет уроків, або продовжуєте передплату, якщо Ви не встигли пройти всі завдання і потрібно більше часу.

На уроці з викладачем Ви розберете результати пройдених Вами завдань із виявленням сильних та слабких сторін, пройдете експрес-тестування. Після завершення кожного рівня, 40 уроків, Ви можете замовити сертифікат в відповідності до рівня володіння англійською мовою.

Ваш кабінет студента – це платформа дистанційного навчання, працює без участі людини з будь-якого місця, де є інтернет. Реєструєшся, платиш і навчаєшся, виконуєш завдання, проходиш тести, отримуєш оцінки.

Є онлайн підтримка для реєстрації в кабінеті, проходження завдань та інших організаційних питань, працює в робочий час з 11:00 до 19:00 +3GMT.

КУПИТИ